FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 7,5 - 1 litr

Brand : SILKOLENE
45.97 
5031131328423
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

OLEJ SILKOLENE MAINTAIN RSF 7,5 - 1 litr

FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 7,5 to syntetyczny olej do amortyzatorów (lag) w różnych rodzajach motocykli, spełniający normę lepkości ISO 32.

Olej amortyzatorowy SILKOLENE RSF 7,5 oparty jest na syntetycznej bazie olejowej o niskich współczynnikach tarcia, wysokim wskaźniku lepkości oraz bogatym pakiecie starannie dobranych dodatków min. o właściwościach antypiennych i przeciwzużyciowych. Pozwala to na płynne i przewidywalne działanie amortyzatorów (lag) w szerokim zakresie temperatur otoczenia i ciężkich warunkach pracy. Właściwości oleju SILKOLENE RSF 7,5  pozwalają na uniwersalne zastosowanie go w różnych rodzajach motocyki w zależności od oczekiwanych parametrów. Oleje SILKOLENE zostały sprawdzone i zastosowane na fabryczne zalanie takich układów zawieszeń jak PENSKE, Proflex, Ohlins, WP, Showa i rowerowy FOX.

Oleje amortyzatorowe SILKOLENE z serii RSF zapewniają stały poziom tłumienia niezależnie od warunków pracy i zakresu temperatur. Posiadają wysoką stabilność termiczną i doskonałe osiągi w amortyzatorach które wypełnione są powietrzem, argonem lub azotem. Aby uzyskać optymalne parametry pracy amortyzatora oleje RSF o różnych parametrach można mieszać ze sobą.

W związku z rozwojem olejów amortyzatorowych Silkolene olej SILKOLENE MAINTAIN RSF 7,5 zastąpił produkt SILKOLENE RACE PRO RSF 7,5

SILKOLENE rsf7,5 - pro rsf7,5

nowe produkty silkolene rsf


Jeśli potrzebujesz informacji jaki olej powinieneś wlać do swojego motocykla napisz do nas:

Cechy

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Olej do amortyzatorów
Lepkość SAE:
30
Opakowanie :
1 litr

Parametry

Barwa:
bordowa
Gęstość w 15°C [kg/m³]:
0,844
ISO:
32
Temperatura zapłonu w zamkniętym tyglu [°C]:
132
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]:
35,1
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]:
10,92
Wskaźnik lepkości:
322
Temperatura płynięcia [°C]:
-30

Kod kreskowy EAN

EAN:
5031131328423

Podobne produkty

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię