ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA TITANIUM DRY LUBE + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

Brand : SILKOLENE
75.97 
zestaw2
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE - 500 ml

FUCHS SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to bardzo wytrzymały smar w sprayu wzmocniony PTFE, przeznaczony do łańcuchów motocyklowych.

Smar SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to nowoczesna formulacja smaru z dodatkiem PTFE (politetrafluoroetylen) odpornego na wysokie prędkości i przywieranie brudu. Utrzymuje on stały film smarny na łańcuchu bez efektu rozrzutu smaru. Specjalnie skomponowany pakiet dodatków pozwala na doskonałe zabezpieczenie elementów łańcucha i współpracujących zębatek oraz ochronę antykorozyjną nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji motocykla - dzięki temu smar ten rewelacyjnie sprawdza się w motocyklach crossowych.

Smar łańcuchowy SILKOENE TITANIUM DRY LUBE posiada dość specyficzną właściwość, która pozwala na rozpoznanie konieczności zaaplikowania kolejnej porcji smaru, mianowicie na łańcuchu do momentu konieczności smarowania utrzymuje się charakterystyczna biała powłoka. Smar ten zabezpiecza też łańcuch przed działaniem wody i nie jest przez nią wypłukiwany. TITANIUM DRY LUBE może być stosowany zarówno w łańcuchach typu O-RING, jak i X-RING i Z-RING.

Produkt SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE jako nowocześniejsza wersja zastąpił smar do łańcuchów SILKOLENE TITANIUM CHAIN DRI GEL.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ml

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innnych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów (zobacz - SMARY DO ŁAŃCUCHÓW).

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszceniach dobrze wentylowanych.


Cechy

Informacje techniczne

Opakowanie :
500 ml

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię