ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA TITANIUM DRY LUBE + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

zestaw2
8997 
Brak w magazynie
Cena zawiera 23% VAT - cena BRUTTO
Zwrot towaru - do 30 dni
Realizacja zamówień - dostawa

ZESTAW DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA W MOTOCYKLU

Praktyczny i ekonomiczny zestaw do czyszczenia łańcucha w motocyklu. Składa sie z preparatu do czyszczenia łańcucha - SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER, smaru do łancucha SILKOLENE TITANUM DRY LUBE oraz wygodnej szczotki wspomagajacej czyszczenie łańcucha. Oba preparaty są w postaci sprayu w pojemnikach umożliwiających wygodną aplikację.

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE - 500 ml

FUCHS SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to bardzo wytrzymały smar w sprayu wzmocniony PTFE, przeznaczony do łańcuchów motocyklowych.

Smar SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to nowoczesna formulacja smaru z dodatkiem PTFE (politetrafluoroetylen) odpornego na wysokie prędkości i przywieranie brudu. Utrzymuje on stały film smarny na łańcuchu bez efektu rozrzutu smaru. Specjalnie skomponowany pakiet dodatków pozwala na doskonałe zabezpieczenie elementów łańcucha i współpracujących zębatek oraz ochronę antykorozyjną nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji motocykla - dzięki temu smar ten rewelacyjnie sprawdza się w motocyklach crossowych.

Smar łańcuchowy SILKOENE TITANIUM DRY LUBE posiada dość specyficzną właściwość, która pozwala na rozpoznanie konieczności zaaplikowania kolejnej porcji smaru, mianowicie na łańcuchu do momentu konieczności smarowania utrzymuje się charakterystyczna biała powłoka. Smar ten zabezpiecza też łańcuch przed działaniem wody i nie jest przez nią wypłukiwany. TITANIUM DRY LUBE może być stosowany zarówno w łańcuchach typu O-RING, jak i X-RING i Z-RING.

Produkt SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE jako nowocześniejsza wersja zastąpił smar do łańcuchów SILKOLENE TITANIUM CHAIN DRI GEL.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ml

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innnych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów (zobacz - SMARY DO ŁAŃCUCHÓW).

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszceniach dobrze wentylowanych.

  Opakowanie / zestaw Dostępność Cena  
500 ml FUCHS SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE SPRAY - smar z PTFE do łańcuchów motocyklowych, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY
W magazynie
5497 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE + BRAKE CLEANER, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY x 2 - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY x 2
W magazynie
8797 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA TITANIUM DRY LUBE +  BRAKE CLEANER + SZCZOTKA, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA
Brak w magazynie
8997 
Informacje techniczne
Opakowanie / zestaw
500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA
Dodatkowe info
  • Zestaw
Znajdź podobne
Paczkomaty INPOST 14.97 

Kurier INPOST przedpłata 15.97 

Kurier DPD przedpłata 21.97 

Kurier INPOST pobranie 18.97 

Kurier DPD pobranie 25.97 

Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0.00 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Warte uwagi
  • Promocje