ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA CHAIN LUBE + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

zestaw1
8797 
W magazynie
Cena zawiera 23% VAT - cena BRUTTO
Zwrot towaru - do 30 dni
Realizacja zamówień - dostawa

ZESTAW DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA W MOTOCYKLU

Praktyczny i ekonomiczny zestaw do czyszczenia łańcucha w motocyklu. Składa sie z preparatu do czyszczenia łańcucha - SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER, smaru do łancucha SILKOLENE CHAIN LUBE oraz wygodnej szczotki wspomagajacej czyszczenie łańcucha. Oba preparaty są w postaci sprayu w pojemnikach umożliwiających wygodną aplikację.

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE CHAINE LUBE - 500 ml

FUCHS SILKOLENE CHAIN LUBE to syntetyczny smar łańcuchowy w sprayu dedykowany do łańcuchów motocyklowych pracujących pod dużymi obciążeniami.

Smar łańcuchowy SILKOLENE CHAIN LUBE dzięki zaawansowanej technologii syntetycznej posiada bardzo wysokie zdolności penetracyjne i natychmiast po aplikacji dociera do wszystkich newralgicznych elementów łańcucha, zapewniając mu doskonałe właściwości smarne i chroniąc go antykorozyjnie. Cienka warstwa pozstająca na elementach łańcucha po odparowaniu nośnika smaru Silkolene CHAIN LUBE, chroni łańcuch przed ekstermalnymi naciskami oraz zabezpiecza go przed przedostawaniem się wody i zanieczyszceń, chroniąc łąńcuch i zębatki. Jego wysoka przyczepność nie pozwala na wyrzucanie smaru przy wysokich prędkościach obrotowych łańcucha.  

Nowe opakowanie smaru SILKOLENE CHAIN LUBE pozwala na precyzyjną aplikację punktową smaru lub szeroki natrysk preparatu. Opakowanie posiada ruchomą rurkę której podniesienie umożliwią precyzyjną aplikację preparatu na elementy łańcucha.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ml

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innnych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów (zobacz - SMARY DO ŁAŃCUCHÓW).

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszceniach dobrze wentylowanych.

  Opakowanie / zestaw Dostępność Cena  
FUCHS SILKOLENE CHAIN LUBE - syntetyczny smar do łańcuchów motocyklowych - 500 ml, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY
W magazynie
5197 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA SILKOLENE CHAIN LUBE +  BRAKE CLEANER, Opakowanie / zestaw: 2 x 500 ml SPRAY - sklep olejefuchs.pl 2 x 500 ml SPRAY
W magazynie
8597 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA CHAIN LUBE +  BRAKE CLEANER + SZCZOTKA, Opakowanie / zestaw: 2 x 500 ml + SZCZOTKA - sklep olejefuchs.pl 2 x 500 ml + SZCZOTKA
W magazynie
8797 
+
Informacje techniczne
Opakowanie / zestaw
2 x 500 ml + SZCZOTKA
Dodatkowe info
  • Zestaw
Znajdź podobne
Paczkomaty INPOST 14.97 

Kurier INPOST przedpłata 15.97 

Kurier DPD przedpłata 21.97 

Kurier INPOST pobranie 18.97 

Kurier DPD pobranie 25.97 

Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0.00 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Warte uwagi
  • Popularne