ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA CHAIN LUBE + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

Brand : SILKOLENE
69.97 
zestaw1
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE CHAINE LUBE - 500 ml

FUCHS SILKOLENE CHAIN LUBE to syntetyczny smar łańcuchowy w sprayu dedykowany do łańcuchów motocyklowych pracujących pod dużymi obciążeniami.

Smar łańcuchowy SILKOLENE CHAIN LUBE dzięki zaawansowanej technologii syntetycznej posiada bardzo wysokie zdolności penetracyjne i natychmiast po aplikacji dociera do wszystkich newralgicznych elementów łańcucha, zapewniając mu doskonałe właściwości smarne i chroniąc go antykorozyjnie. Cienka warstwa pozstająca na elementach łańcucha po odparowaniu nośnika smaru Silkolene CHAIN LUBE, chroni łańcuch przed ekstermalnymi naciskami oraz zabezpiecza go przed przedostawaniem się wody i zanieczyszceń, chroniąc łąńcuch i zębatki. Jego wysoka przyczepność nie pozwala na wyrzucanie smaru przy wysokich prędkościach obrotowych łańcucha.  

Nowe opakowanie smaru SILKOLENE CHAIN LUBE pozwala na precyzyjną aplikację punktową smaru lub szeroki natrysk preparatu. Opakowanie posiada ruchomą rurkę której podniesienie umożliwią precyzyjną aplikację preparatu na elementy łańcucha.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ml

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innnych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów (zobacz - SMARY DO ŁAŃCUCHÓW).

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszceniach dobrze wentylowanych.


Cechy

Informacje techniczne

Opakowanie :
500 ml

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię