ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA PRO CHAIN + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

zestaw3
8997 
W magazynie

Wysyłka w ciągu 24 h


Cena zawiera 23% VAT - cena BRUTTO
Zwrot towaru - do 30 dni
Realizacja zamówień - dostawa

ZESTAW SILKOLENE ZE SZCZOTKĄ DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA W MOTOCYKLU

Praktyczny i ekonomiczny zestaw do czyszczenia łańcucha w motocyklu. Składa się z preparatu do czyszczenia łańcucha - SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER, smaru do łańcucha motocyklowego SILKOLENE PRO CHAIN. W zestawie dołączona jest wygodna szczotka wspomagająca czyszczenie łańcucha. Oba preparaty są w postaci sprayu w pojemnikach, umożliwiających wygodną aplikację.

 

ZESTAW DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA W MOTOCYKLU

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE PRO CHAIN - 500 ML

Smar do łańcucha SILKOLENE PRO CHAIN - 500 ML

FUCHS SILKOLENE PRO CHAIN to syntetyczny (full syntetic) smar w sprayu do mocno obciążonych łańcuchów motocyklowych.

Smar do łańcucha w motocyklu SILKOLENE PRO CHAIN tworzy cienki, ale wyjątkowo wytrzymały film smarny, który posiada doskonałe właściwości przeciwzużyciowe i minimalizuje tarcie cierne między elementami łańcucha i zębatek. Jest odporny na wypłukiwanie wodą i posiada wysokie właściwości przylegania do łańcucha, minimalizując efekt rozrzutu smaru przy wysokich prędkościach łańcucha. Film smarny w Silkolene PRO CHAIN jest odporny na przywieranie brudu i doskonale zabezpiecza łańcuch przed korozją. Jest również odporny na obciążenia w wysokich temperaturach. Po aplikacji, smar wyjątkowo szybko penetruje.

Nowe opakowanie smaru do łańducha motocyklowego SILKOLENE PRO CHAIN pozwala na precyzyjną aplikację punktową smaru lub szeroki natrysk preparatu. Opakowanie posiada ruchomą rurkę, której podniesienie umożliwia precyzyjną aplikację preparatu na elementy łańcucha.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ML

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki, pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów.

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.

 

Preparat do czyszczenia łańcuchów SILKOLENE

  Opakowanie / zestaw Dostępność Cena  
1 sztuka FUCHS SILKOLENE PRO CHAIN SPRAY - syntetyczny smar do łańcucha motocyklowego - 500 ml, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY
W magazynie
5497 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA SILKOLENE PRO CHAIN +  BRAKE CLEANER, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY x 2 - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY x 2
W magazynie
8797 
+
ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA PRO CHAIN +  BRAKE CLEANER + SZCZOTKA, Opakowanie / zestaw: 500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA - sklep olejefuchs.pl 500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA
W magazynie
8997 
+
Informacje techniczne
Opakowanie / zestaw
500 ml SPRAY x 2 + SZCZOTKA
Dodatkowe info
  • Zestaw
Znajdź podobne
Paczkomaty INPOST 14.97 

Kurier INPOST przedpłata 15.97 

Kurier DPD przedpłata 21.97 

Kurier INPOST pobranie 18.97 

Kurier DPD pobranie 25.97 

Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0.00 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Warte uwagi
  • Promocje