ZESTAW DO KONSERWACJI ŁAŃCUCHA PRO CHAIN + BRAKE CLEANER + SZCZOTKA

Brand : SILKOLENE
72.97 
zestaw3
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE PRO CHAIN - 500 ml

FUCHS SILKOLENE PRO CHAIN to syntetyczny (full syntetic) smar w sprayu do mocno obciążonych łańcuchów motocyklowych.

Smar łańcuchowy SILKOLENE PRO CHAIN tworzy cienki, ale wyjątkowo wytrzymały film smarny, który posiada doskonałe właściwości przeciwzużyciowe i minimalizuje tarcie cierne między elementami łańcucha i zębatek. Jest odporny na wypłukiwanie wodą i posiada wysokie właściwości przylegania do łańcucha, minimalizując efekt rozrzutu smaru przy wysokich prędkościach łańcucha. Film smarny w Silkolene PRO CHAIN jest odporny na przywieranie brudu i doskonale zabezpiecza łańcuch przed korozją. Jest również odporny na obiążenia w wysokich temperaturach. Po aplikacji smar wyjątkowo szybko penetruje.

Nowe opakowanie smaru SILKOLENE PRO CHAIN pozwala na precyzyjną aplikację punktową smaru lub szeroki natrysk preparatu. Opakowanie posiada ruchomą rurkę której podniesienie umożliwią precyzyjną aplikację preparatu na elementy łańcucha.


SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER - 500 ml

FUCHS SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER  - środek do czyszczenia i odtłuszczania tarcz i zacisków hamulcowych i łańcuchów w motocyklach i rowerach.

Preparat SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER pozwala na utrzymanie w wysokiej sprawności hamulców i łańcucha napędowego w motocyklu lub rowerze. Skutecznie usuwa brud, tłuszcz, oleje i smary z tarcz hamulcowych, bębnów i zacisków hamulcowych oraz wszelkie zabrudzenia łańcucha. Dodatkowo usuwając pył z klocków hamulcowych zapobiega piszczeniu hamulców. SILKOLENE BRAKE & CHAIN CLEANER doskonale sprawdza się też jako preparat do odtłuszczania innnych części, pozostawiając po użyciu suchą powierzchnię. 

Stosowanie preparatu SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER w układzie hamulcowym polega na naniesieniu go poprzez natrysk na elementy i pozostawienie spryskanych części do wyschnięcia. W przypadku łańcucha po naniesieniu preparatu można skorzystać z pomocy szmatki, pędzla lub szczotki pozostawiając łańcuch do wyschnięcia. Po przeczyszczeniu łańcucha  należy zastosować smar do łańcuchów (zobacz - SMARY DO ŁAŃCUCHÓW).

Preparat szybko paruje. Należy go stosować w pomieszceniach dobrze wentylowanych.


Cechy

Informacje techniczne

Opakowanie :
500 ml

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię