FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 15 - 1 litr

Brand : SILKOLENE
45.97 
5031131328447
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

OLEJ SILKOLENE MAINTAIN RSF 15 - 1 litr

FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 15 to syntetyczny olej do amortyzatorów (lag) w różnych rodzajach motocykli, spełniający normę ISO 100.

Olej amortyzatorowy SILKOLENE RSF 15 oparty jest na syntetycznej bazie olejowej o niskich współczynnikach tarcia, wysokim wskaźniku lepkości  oraz bogatym pakiecie starannie dobranych dodatków min. o właściwościach antypiennych i przeciwzużyciowych. Pozwala to na płynne i przewidywalne działanie amortyzatorów (lag) w szerokim zakresie temperatur otoczenia i ciężkich warunkach pracy. Właściwości oleju SILKOLENE RSF 15  pozwalają na uniwersalne zastosowanie go w różnych rodzajach motocyki w zależności od oczekiwanych parametrów. Oleje SILKOLENE zostały sprawdzone i zastosowane na fabryczne zalanie takich układów zawieszeń jak PENSKE, Proflex, Ohlins, WP, Showa i rowerowy FOX.

Oleje amortyzatorowe SILKOLENE z serii RSF zapewniają stały poziom tłumienia niezależnie od warunków pracy i zakresu temperatur. Posiadają wysoką stabilność termiczną i doskonałe osiągi w amortyzatorach które wypełnione są powietrzem, argonem lub azotem. Aby uzyskać optymalne parametry pracy amortyzatora oleje RSF o różnych parametrach można mieszać ze sobą.

W zwiazku z rozwojem olejów amortyzatorowych Silkolene olej SILKOLENE MAINTAIN RSF 15 zastąpił produkt SILKOLENE MAINTAIN FORK OIL INTERMEDIATE SAE 15

SILKOLENE rsf15  ZAMIANA PRODUKTU

tabela zamienników silkolene do amortyzatorów


Jeśli potrzebujesz informacji jaki olej powinieneś wlać do swojego motocykla napisz do nas:

Cechy

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Olej do amortyzatorów
Lepkość SAE:
50
Opakowanie :
1 litr

Parametry

Barwa:
bursztynowa
Gęstość w 15°C [kg/m³]:
0,874
ISO:
100
Temperatura zapłonu w zamkniętym tyglu [°C]:
185
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]:
93,1
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]:
19,5
Wskaźnik lepkości:
235
Temperatura płynięcia [°C]:
-39

Kod kreskowy EAN

EAN:
5031131328447

Podobne produkty

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię