FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 5 - 1 litr

Brand : SILKOLENE
45.97 
5031131328416
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

OLEJ SILKOLENE MAINTAIN RSF 5 - 1 litr

FUCHS SILKOLENE MAINTAIN RSF 5 to syntetyczny olej do amortyzatorów (lag) w różnych rodzajach motocykli, spełniający normę lepkości ISO 22.

Olej amortyzatorowy SILKOLENE RSF 5 oparty jest na syntetycznej bazie olejowej o niskich współczynnikach tarcia, wysokim wskaźniku lepkości oraz bogatym pakiecie starannie dobranych dodatków min. o właściwościach antypiennych i przeciwzużyciowych. Pozwala to na płynne i przewidywalne działanie amortyzatorów (lag) w szerokim zakresie temperatur otoczenia i ciężkich warunkach pracy. Właściwości oleju SILKOLENE RSF 5  pozwalają na uniwersalne zastosowanie go w różnych rodzajach motocyki w zależności od oczekiwanych parametrów. Oleje SILKOLENE zostały sprawdzone i zastosowane na fabryczne zalanie takich układów zawieszeń jak PENSKE, Proflex, Ohlins, WP, Showa i rowerowy FOX.

Oleje amortyzatorowe SILKOLENE z serii RSF zapewniają stały poziom tłumienia niezależnie od warunków pracy i zakresu temperatur. Posiadają wysoką stabilność termiczną i doskonałe osiągi w amortyzatorach które wypełnione są powietrzem, argonem lub azotem. Aby uzyskać optymalne parametry pracy amortyzatora oleje RSF o różnych parametrach można mieszać ze sobą.

W zwiazku z rozwojem olejów amortyzatorowych Silkolene olej SILKOLENE MAINTAIN RSF 5 zastąpił produkt SILKOLENE RACE PRO RSF 5

SILKOLENE rsf5 - pro rsf5

tabela zamienników silkolene do amortyzatorów


Jeśli potrzebujesz informacji jaki olej powinieneś wlać do swojego motocykla napisz do nas:

Cechy

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Olej do amortyzatorów
Lepkość SAE:
20
Opakowanie :
1 litr

Parametry

Barwa:
niebieska
Gęstość w 15°C [kg/m³]:
0,851
ISO:
22
Temperatura zapłonu w zamkniętym tyglu [°C]:
120
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]:
24,1
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]:
8,56
Wskaźnik lepkości:
372
Temperatura płynięcia [°C]:
-45

Kod kreskowy EAN

EAN:
5031131328416

Podobne produkty

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię