Brand : RENOLIT

FUCHS RENOLIT MO 2 - smar - 400g

Smar FUCHS RENOLIT MO 2 - 400g
12.97 
5907439960576
Brak

Produkt sprzedawany na sztuki.

Wysyłka do 24 h.

Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

SMAR LITOWY Z MoS2 RENOLIT MO 2 - 400 g

FUCHS RENOLIT MO 2 to wysokoefektywny smar plastyczny o doskonałych właściwościach smarnych i przeciwzużyciowych. Przeznaczony szczególnie do wykorzystania w przemyśle motoryzacyjnym.

Smar RENOLIT MO 2 zawiera w swoim składzie dwusiarczek molibdenu MoS2 i bardzo drobno zmielony grafit, które to substancje znakomicie poprawiają własności smarne tego preparatu. Smar jest opracowany na bazie specjalnie wyselekcjonowanych olejów mineralnych, a jego skład został zagęszczony mydłem litowym. W RENOLIT MO 2 w czasie procesów technologicznych zastosowano proces homogenizacji, co znacząco zwiększyło jego żywotność i pozbawiło skłonności do utwardzania i kruszenia się po dłuższym okresie pracy.

Smar litowy RENOLIT MO 2 posiada zdolność do przenoszenia ekstremalnie wysokich obciążeń, szczególnie dynamicznych. Ta właściwość, jak i wysoka stabilność mechaniczna, pozwala stosować go w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowe zalety RENOLIT MO 2 to wysoka odporność na utlenianie oraz doskonała ochrona antykorozyjna, a także bardzo dobra przyczepność do wszelkich powierzchni metalowych.

Zalety smaru RENOLIT MO 2 docenią szczególnie osoby stosujące go do czynności konserwacyjnych i eksploatacyjnych w samochodach, do smarowania połączeń układu kierowniczego, elementów zawieszenia, układów przeniesienia napędu (przeguby homokinetyczne), podzespołów podwozia. Szczególne zastosowanie to siodła ciągników siodłowych. W przemyśle stosowany jest do smarowania łożysk tocznych i elementów pracujących ślizgowo, które narażone są na wysokie obciążenia dynamiczne i wibracje.

W tym miejscu można nabyć smar w kartuszu 400 g do standardowych smarownic.

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Smar
Dodatkowe info:
  • Z MOLIBDENEM
Opakowanie :
400 g

Parametry

Barwa:
ciemnoszara
Klasyfikacja DIN:
KPF 2 K-30
Klasyfikacja ISO:
ISO-L-X-CDEB 2
Struktura:
miękka
Test na aparacie czterokulowym [N]:
2600
Temperatura kroplenia [°C]:
190
Klasa konsystencji NLGI:
2
Lepkość oleju bazowego w 40°C [mm²/s]:
220
Lepkość oleju bazowego w 100°C [mm²/s]:
17,5
Zakres temperatur pracy [°C]:
-30 do +130
Penetracja po ugniataniu w temperaturze 25°C:
265 do 295
Test Timken'a [Lbs. (funty)]:
45

Kod kreskowy EAN

EAN:
5907439960576

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Paczkomaty INPOST 14.99 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.