1 sztuka FUCHS RENOLIT CXI 2 - smar - 400 g
SMAR FUCHS RENOLIT CXI 2 – 400g
FUCHS RENOLIT CXI 2 to smar kompleksowy sulfonianu wapnia, dedykowany do pracy w trudnych warunkach otoczenia.
Smar FUCHS RENOLIT CXI 2 dzięki swoim właściwościom, posiada wysoką odporność na starzenie i wysoką stabilność, co powoduje, że może być stosowany w szerokim zakresie temperaturowym. Posiada w swoim składzie bardzo skutecznie działające dodatki EP, a także wykazuje wysoką ochronę antykorozyjną, nawet w warunkach, w których występuje obecność słonej wody. Charakteryzuje się dobrą pompowalnością w układach centralnego smarowania, nawet w długich przewodach.
Smar FUCHS RENOLIT CXI 2 dedykowany jest do smarowania w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka odporność na działanie wody, właściwości przeciwzużyciowe, przeciwzatarciowe oraz wysoka stabilność pracy. Smar ten został opracowany do prac w najtrudniejszych warunkach otoczenia, do smarowania łożysk ślizgowych i tocznych, które pracują w przemyśle budowlanym, papierniczym, hutniczym, cementowym.


Właściwości
Smar FUCHS RENOLIT CXI 2 posiada następujące właściwości:
- zakres temperatur pracy od -20°C do +160°C,
- klasa konsystencji NLGI 2,
- odporny na starzenie,
- doskonałe właściwości przeciwzużyciowe,
- odporność na działanie wody,
- wysoka stabilność pracy,
- niska tendencja do wydzielania oleju,
- odporność na zużycie,
- odporność na korozję.
Tuba / kartusz / nabój - do klasycznej smarownicy
Proponowany smar umieszczony jest w kartuszu / tubie / naboju, przystosowanym do użycia w smarownicy, która obsługuje klasyczne kartusze 400g. W tej postaci, można go zastosować, montując kartusz w smarownicy i w czysty sposób aplikować w pożądane miejsce.
W ofercie posiadamy solidne smarownice dedykowane do tego typu kartuszy -