Brand : RENOLIT

FUCHS RENOLIT MOLITEN 2 - smar - 400g

Smar FUCHS RENOLIT MOLITEN 2 - 400g
9.97 
5907439961269
Brak

Produkt sprzedawany na sztuki

Wysyłka do 24 h.

Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

SMAR FUCHS RENOLIT MOLITEN 2 - 400 g

RENOLIT MOLITEN 2 to wielofunkcyjny litowy smar plastyczny z zawartością dwusiarczku molibdenu MoS2.

Smar FUCHS MOLITEN 2 jest produktem wysokoefektywnym o doskonałych właściwościach smarnych oraz przeciwzużyciowych dedykowany do zastosowania szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym. Jego skład oparty jest na starannie dobranych mineralnych olejach bazowych z użytym do zagęszczenia mydłem litowym kwasu 12hydroxystearynowego.

Właściowści smaru FUCHS MOLITEN 2 zapewniają jego długą żywotność pracy i bardzo wysoką stabilność mechaniczną. Nawet po długim okresie używania nie wykrusza się z elementów smarowanych i nie twardnieje. Posiada doskonałą przyczepność do powierzchni metalowych i jest odporny na utlenianie, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą ochronę antykorozyjną. Zawartość w smarze cząsteczek grafitu i dwusiarczku molibdenu MoSumożliwia bardzo dobrą ochronę przed zużyciem ściernym oraz zapewnia znaczące poprawienie właściwości smarnych oraz zdolności przenoszenia bardzo wysokich obciążeń.

Przy obsłudze samochodów FUCHS RENOLIT MOLITEN2 jest zalecany szczególnie do smarowania układów kierowniczych, zawieszeń, w układach przeniesienia napędu (przeguby, wały kardana), w innych elementach podwozia oraz do smarowania siodeł ciągników siodłowych. W przemyśle jest szeroko stosowany w łożyskach tocznych i ślizgowych narażonych na wysokie obciążenia dynamiczne i pracujących pod wysokimi obciążeniami przy niskich prędkościach.

Opakowanie 400 g przeznaczone jest do standardowych smarownic na kartusze/patrony. Produkt występuje również w opakowaniu 5, 18 i 50 kg.

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Smar
Dodatkowe info:
  • Z MOLIBDENEM
Opakowanie :
400 g

Parametry

Barwa:
ciemnoszara
Struktura:
miękka
Temperatura kroplenia [°C]:
190
Klasa konsystencji NLGI:
2
Lepkość oleju bazowego w 40°C [mm²/s]:
220
Lepkość oleju bazowego w 100°C [mm²/s]:
17,5
Zakres temperatur pracy [°C]:
- 30 do 130
Typ mydła:
litowe
Penetracja po ugniataniu w temperaturze 25°C:
265 do 295
Obciążenie zespawania badane na aparacie czterokulowym VKA [N]:
2600
Test Timken'a [Lbs. (funty)]:
45
Klasyfikacja smaru:
KPF2K-30

Kod kreskowy EAN

EAN:
5907439961269

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.