FUCHS SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE - 500ml

Brand : SILKOLENE
39.97 
5031131337197
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

SMAR DO ŁAŃCUCHA SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE - 500 ml

FUCHS SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to bardzo wytrzymały smar w sprayu wzmocniony PTFE, przeznaczony do łańcuchów motocyklowych.

Smar SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE to nowoczesna formulacja smaru z dodatkiem PTFE (politetrafluoroetylen) odpornego na wysokie prędkości i przywieranie brudu. Utrzymuje on stały film smarny na łańcuchu bez efektu rozrzutu smaru. Specjalnie skomponowany pakiet dodatków pozwala na doskonałe zabezpieczenie elementów łańcucha i współpracujących zębatek oraz ochronę antykorozyjną nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji motocykla - dzięki temu smar ten rewelacyjnie sprawdza się w motocyklach crossowych.

Smar łańcuchowy SILKOENE TITANIUM DRY LUBE posiada dość specyficzną właściwość, która pozwala na rozpoznanie konieczności zaaplikowania kolejnej porcji smaru, mianowicie na łańcuchu do momentu konieczności smarowania utrzymuje się charakterystyczna biała powłoka. Smar ten zabezpiecza też łańcuch przed działaniem wody i nie jest przez nią wypłukiwany. TITANIUM DRY LUBE może być stosowany zarówno w łańcuchach typu O-RING, jak i X-RING i Z-RING.

Produkt SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE jako nowocześniejsza wersja zastąpił smar do łańcuchów SILKOLENE TITANIUM CHAIN DRI GEL.

Nowe opakowanie smaru SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE pozwala na precyzyjną aplikację punktową smaru lub szeroki natrysk preparatu. Opakowanie posiada ruchomą rurkę, której podniesienie umożliwia precyzyjną aplikację preparatu na elementy łańcucha.

Silkolene Titanium Dry Lube nanoszenie

Jeśli potrzebujesz informacji jaki olej powinieneś wlać do swojego motocykla napisz do nas:

Cechy

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Olej / smar do łańcucha w motocyklu
Opakowanie :
500 ml

Kod kreskowy EAN

EAN:
5031131337197

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię