Brand : ANTICORIT

FUCHS ANTICORIT RPC - środek antykorozyjny - 400ml - spray

FUCHS ANTICORIT RPC
20.97 
4001541228485
Dostępny
+
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

WIELOFUNKCYJNY ŚRODEK ANTYKOROZYJNY FUCHS ANTICORIT RPC - 400 ml - spray

FUCHS ANTICORIT RPC jest wielofunkcyjnym środkiem antykorozyjnym i smarnym w postaci sprayu.

Preparat FUCHS ANTICORIT RPC jest wersją w sprayu znanego na rynku koncentratu ANTICORIT RPC 5000. Dodatkowo zastąpił bardzo popularny produkt z portfolio koncernu FUCHS - ANTICORIT OHK. Posiada do niego zbliżone właściwości. 

Właściwości FUCHS ANTICORIT RPC pozwalają na jego bardzo uniwersalne zastosowanie. Jako inhibitor korozji zapewnia niezawodną ochronę powierzchni metalowych przed korozją. Ponieważ ma duże zdolności do penetracji i jest nanoszony w postaci sprayu, pozwala na ochronę w trudno dostępnych miejscach. Przy współpracy z powierzchniami metalowymi można go stosować do usuwania rdzy. FUCHS ANTICORIT RPC zastosujesz zarówno na metalach żelaznych jak i nieżelaznych. 

ANTICIRIT RPC sprawdzi się również przy odkręcaniu zapieczonych śrub i nakrętek. Pozwoli też na uruchomienie i nasmarowanie wszelkich zawiasów i elementow przegubowych likwidując natychmiast piski i opory. Po aplikacji i odparowaniu nośnika na pokrytej powierzchni pozostaje cienka warstwa ochronna. Dzięki swoim właściwościom może być stosowany w gospodarstwie domowym, warsztatach i przemyśle. Dodatkowo może być stosowany jako contact spray czyszcząc i zabezpieczając styki elektryczne. 

Jeśli chcesz używać na wiekszą skalę ANTICORIT RPC zamiast ANTICORIT OHK prosimy abyś zakupił na próbę ANTICORIT RPC. W większości przypadków oba środki działają tak samo lecz przy bardzo specjalistycznych zastosowaniach warto sprawdzić jego działanie. 

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Dodatkowe info:
  • SPRAY
Opakowanie :
400 ml

Parametry

Gęstość w 15°C [kg/m³]:
887
Lepkość w 40°C [mm²/s]:
90

Kod kreskowy EAN

EAN:
4001541228485

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Paczkomaty INPOST 14.99 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.