Brand : DUOTAC

FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY - 400 ml - spray

Smar FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY
34.97 
4001541225224
Dostępny
+
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

SMAR DO ŁAŃCUCHÓW FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY - 400 ml - spray

FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY to specjalistyczny smar w postaci sprayu. Można go stosować jako smar do łańcuchów, smar do przekładni otwarytych i smar do lin stalowych.

FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY jest środkiem smarnym, którego skład oparty jest na oleju mineralnym ze starannie dobranymi dodatkami zawiększającymi przyczepność do powierzchni, dodatków uszlachetniających i grafitu. Skład smaru pozbawiony jest substancji bitumicznych.

Smar DUOTAC ZAHNRADSPRAY pozostawia na stosowanej powierzchni elastyczny, suchy film smarny, który pozwala na smarowanie długookresowe. Pozwala to na zastosowanie w otwartych przekładniach, łańcuchach, czy linach, które z racji warunków pracy przy zastosowaniu klasycznych środków smarnych, mogą być nawet w ogóle nie smarowane. Konkretnie FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY można zastosować do smarowania wieńców zębatych, przekładni otwartych, listew zębatych, łańcuchów, do zewnętrznego smarowania lin stalowych w maszynach rolniczych, koparkach, kolejkach linowych itp. DUOTAC ZAHNRADSPRAY  dzięki swojej przyczepności nie zostaje wyciskany spomiędzy powierzchni pracy nawet przy wysokich obciążeniach. Dzięki swoim właściwościom jest odporny na wodę (gorącą i słoną) oraz charakteryzuje się wysoką ochroną antykorozyjną, ochroną przed ścieraniem i niską zdolnością do wiązania brudu i pyłu. Zakres temperatur pracy smaru FUCHS DUOTAC ZAHNRADSPRAY wynosi -20 DO +150oC. Powyżej 150oC na powierzchni pracy tworzy się film odporny na temperatury do +300oC.

Przy zastosowaniu DUOTAC ZAHNRADSPRAY  zaleca się, aby powierzchnia, na której ma być naniesiony smar, była odtłuczona, aby smar miał bezpośredni kontakt z metalem. Powtórne naniesienie smaru (dosmarowanie) jest wymagane gdy w miejscu pracy ukaże się goła powierzchnia metalu. Po naniesieniu smaru należy odczekać, aż odparuje rozpuszczalnik, a powierzchnia, na którą naiesiono smar będzie sucha. Przed użyciem należy mocno wstrząsnąć pojemnikiem.

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Smar
Dodatkowe info:
  • SPRAY
Opakowanie :
400 ml

Kod kreskowy EAN

EAN:
4001541225224

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.