1 litr FUCHS TITAN 2T 100 S - syntetyczny olej do silników dwusuwowych

4001541243518
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
PRODUKT NIEDOSTĘPNY
PRODUKT RÓWNOWAŻNY - 

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU

OLEJ SILNIKOWY FUCHS TITAN 2T 100S został zastąpiony olejem:

FUCHS TITAN 2T ULTRA


SYNTETYCZNY OLEJ DO SILNIKÓW DWUSUWOWYCH FUCHS TITAN 2T 100S - 1 litr

FUCHS TITAN 2T 100S to w pełni syntetyczny (full syntetic) olej silnikowy do silników dwusuwowych. Zalecany jest zarówno do systemów dozujących jak i do bezpośredniego mieszania z paliwem.

Olej FUCHS TITAN 2T 100 S ze wzgledu na swoją wysoką jakość zapewania doskonałe smarowanie silnika nawet przy najwyższych obciążeniach. Spala sie w sposób czysty i nie powoduje osadów w silniku, na świecach zapłonowych, a także w układzie wydechowym. Dzięki swoim właściwościom może być stosowany w silnikach, w których wystepują wysokie prędkości obrotowe, a same jednostki wymagają stosowania olejów o najlepszych parametrach. Stosowanie tego oleju powoduje eliminacje charakterystycznego zapachu spalanej mieszanki paliwa z olejem. Wydłuża żywotność układów katalizatorów spalin, a w silniku w wysokim stopniu zabezpiecza pierścienie tłokowe przed ich zapiekaniem.Olej do silników dwusuwowych FUCHS Titan 2T 100S można zastosować w silnikach chłodzonych powietrzem, a także wodą, zarówno w motocyklach, jak i kosiarkach, piłach łańcuchowych, łodziach motorowych i innych silnikach dwusuwowych. Stosując olej do dusuwa FUCHS TITAN 2T 100S należy zastosować go w odpowiednich proporcjach wlewając go do zbiornika paliwa przed napełnieniem go benzyną. W systemach dozujących należy stosować go zgodnie z instrukcją urządzenia. 

Jeśli w urządzeniu wystepuje silnik spalinowy i wymagana jest mieszanka paliwowa  z olejem syntetycznym, to poza zastosowaniami profesjonalnymi, w gospodarstwie domowym olej silnikowy FUCHS TITAN 2T 100S może być stosowany min. jako:

  • olej do kosiarek spalinowych
  • olej do pił łańcuchowych
  • olej do kos spalinowych
  • olej do narzędzi mechanicznych napedzanych silnikiem spalinowym. 

Parametry
Barwa
niebieska
Temperatura zapłonu [°C]
130
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]
47,5
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]
8,44
Temperatura płynięcia [°C]
- 42
Gęstość w 15°C [g/ml]
0,876
Możesz być zainteresowany...
  • Najnowsze
  • Promocje