FUCHS RENOLIN HMA 32 - mineralny bezcynkowy olej hydrauliczny - 20 litrów

601197277
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU


MINERALNY OLEJ HYDRAULICZNY NIE ZAWIERAJĄCY CYNKU FUCHS RENOLIN HMA 32 - 20 litrów

FUCHS RENOLIN HMA 32 to wysokiej jakości, bezcynkowy olej hydrauliczny na bazie oleju mineralnego, który został opracowany, aby zapewnić niezawodne działanie i stabilność w pracy przez długi czas.

Olej hydrauliczny FUCHS RENOLIN HMA 32 to produkt rekomendowany do różnego rodzaju układów hydraulicznych pracujących wewnątrz budynków oraz do niektórych układów hydraulicznych pracujących na wolnym powietrzu. Olej ten zapewnia bezproblemową pracę za sprawą przeciwdziałania zużyciu oraz dobrych właściwości wydzielania powietrza i wody. Oprócz tego, FUCHS RENOLIN HMA 32, może być stosowany również w układach smarowania mgłą olejową i obiegowym smarowaniu, a także do smarowania łożysk obrabiarek. Dzięki swoim właściwościom, olej ten, może pomóc w utrzymaniu optymalnych warunków pracy w przemysłowych maszynach i urządzeniach.

Olej FUCHS RENOLIN HMA 32 jest wytwarzany z lekkich, wysokorafinowanych rozpuszczalnikami parafinowych olejów bazowych oraz dodatków polepszających właściwości produktu. Olej ten nie zawiera cynku, co przekłada się na ograniczenie jego szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz zmniejszenie niebezpieczeństwa występowania reakcji alergicznych.

Olej hydrauliczny FUCHS RENOLIN HMA 32 spełnia wiele ważnych norm i specyfikacji, w tym: ISO 6743/4 L-HM, DIN 51524/2 HLP, IP 281/80, SS155434 AAM oraz HOCNF (ISO VG 32, 46). Dzięki temu produkt jest wysoce dopasowany do wymagań przemysłowych, a także jest w pełni zgodny z normami i standardami.

FUCHS RENOLIN HMA 32 to produkt, który zasługuje na uwagę dla swoich doskonałych właściwości, wysokiej jakości i wyjątkowej trwałości. Bez problemów poradzi sobie z wymaganiami nowoczesnych, kompaktowych układów hydraulicznych, a jego bezcynkowa formuła pozwala na korzystanie z niego w sposób bezpieczny dla środowiska i zdrowia.


Parametry
Lepkość w 100°C [mm²/s]
5,5
Lepkość w 40°C [mm²/s]
32
Temperatura krzepnięcia [°C]
- 30
Test FZG A/8.3/90 [stopnie uszkodzenia]
> 12
Wskaźnik lepkości
108
ISO VG
32
Temperatura zapłonu w otwartym tyglu wg Cleveland'a [°C]
229
(ge4) Gęstość w 15°C [g/ml]
870
Znajdź podobne
KUP ZESTAW - TANIEJ
Cena za zestaw
Rabat na zamówienie: 10.00 zł
277.00 zł 267.00 zł
Kurier INPOST przedpłata 29.97 

Kurier DPD przedpłata 37.97 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Najnowsze
  • Popularne