20 litrów FUCHS RENOLIN HMA 15 - mineralny bezcynkowy olej hydrauliczny

601201578
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU


MINERALNY OLEJ HYDRAULICZNY NIE ZAWIERAJĄCY CYNKU FUCHS RENOLIN HMA 15 - 20 litrów

RENOLIN HMA 15 to wysokiej jakości mineralny olej hydrauliczny HLP, który wyróżnia się bezcynkową formułą. Jest to produkt rekomendowany do stosowania w różnego rodzaju układach hydraulicznych, które działają wewnątrz budynków lub na wolnym powietrzu.

Olej hydrauliczny FUCHS RENOLIN HMA 15 został wyprodukowany z użyciem lekkich, wysokorafinowanych olejów mineralnych oraz dodatków, które poprawiają jego właściwości. Olej ten zapewnia nie tylko bezproblemową pracę, ale również chroni przed procesami zużycia oraz ma dobre właściwości wydzielania powietrza i wody.

Olej bezcynkowy FUCHS RENOLIN HMA 15 może być stosowany w przemysłowych układach hydraulicznych, układach smarowania: mgłą olejową, obiegowym oraz łożysk obrabiarek. Bez zawartości cynku, ten olej hydrauliczny jest bezpieczny dla środowiska i zdrowia, co przyczynia się do zmniejszenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne oraz ograniczenia ryzyka występowania reakcji alergicznych.

FUCHS RENOLIN HMA 15 to produkt, który spełnia wysokie wymagania nowoczesnych układów hydraulicznych. Dzięki swoim zaletom i korzyściom, ten olej hydrauliczny jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują niezawodnego i bezpiecznego produktu do swoich układów hydraulicznych. Olej spełnia wiele ważnych norm i specyfikacji, w tym: ISO 6743/4 L-HM, DIN 51524/2 HLP, IP 281/80, SS155434 AAM oraz HOCNF (ISO VG 32, 46). Dzięki temu produkt jest w pełni zgodny z normami i standardami oraz wysoce dopasowany do wymagań przemysłowych .


Parametry
Lepkość w 100°C [mm²/s]
3,3
Lepkość w 40°C [mm²/s]
15
Temperatura krzepnięcia [°C]
-42
Wskaźnik lepkości
80
ISO VG
15
Temperatura zapłonu w otwartym tyglu wg Cleveland'a [°C]
177
(ge4) Gęstość w 15°C [g/ml]
873
Znajdź podobne
KUP ZESTAW - TANIEJ
Cena za zestaw
Rabat na zamówienie: 10.00 zł
277.00 zł 267.00 zł
Kurier INPOST przedpłata 29.97 

Kurier DPD przedpłata 37.97 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Najnowsze
  • Promocje