20 litrów FUCHS PLANTOHYD 46 S - biodegradowalny syntetyczny olej hydrauliczny

600979669
1,06700 
20 ltr (53.35 zł za ltr)
W magazynie

Wysyłka w ciągu 3-30 dni


Różne opakowania produktu

Cena zawiera 23% VAT - cena BRUTTO
Zwrot towaru - do 30 dni
Realizacja zamówień - dostawa

BIODEGRADOWALNY OLEJ HYDRAULICZNY FUCHS PLANTOHYD 46 S - 20 litrów

FUCHS PLANTOHYD S 46 to biodegradowalny, przyjazny dla środowiska naturalnego, olej hydrauliczny i smarowy, na bazie syntetycznego oleju estrowego (HEES). Olej ten to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują produktu o doskonałych właściwościach smarujących i ochronnych, a jednocześnie chcą dbać o środowisko naturalne.

Olej hydrauliczny FUCHS PLANTOHYD S 46 został wytworzony na bazie naturalnych komponentów, z wykorzystaniem oleju estrowego, dzięki czemu jest on wyjątkowo przyjazny dla środowiska i posiada dobre właściwości biodegradowalne, które wynoszą powyżej 60% wg OECD 301 B. Dodatkowo, produkt ten jest zakwalifikowany jako nieszkodliwy dla cieków wodnych (nwg), co oznacza, że nie stanowi on zagrożenia dla ekosystemu wodnego.

Biodegradowalny olej hydrauliczny FUCHS PLANTOHYD S 46 to uniwersalny olej hydrauliczny i smarowy, który świetnie sprawdzi się w stacjonarnych oraz mobilnych układach hydraulicznych. Znakomicie nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagane są oleje typu HEES zgodnie z wytycznymi ISO 15380. Olej ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami smarującymi, co przekłada się na wyjątkową ochronę przed korozją, zużyciem ciernym oraz ścinaniem.

Oprócz tego, olej PLANTOHYD S 46 posiada bardzo dobre właściwości lepkościowo-temperaturowe oraz odporność na niskie temperatury. Dzięki temu produkt ten jest idealnym wyborem do zastosowania w różnego rodzaju urządzeniach, np. w maszynach budowlanych, gospodarce wodnej, gospodarce rolniczej czy też leśnej.

Korzyści wynikające ze stosowania oleju PLANTOHYD S 46 są liczne. Dzięki jego przyjaznym dla środowiska właściwościom, możesz mieć pewność, że korzystasz z produktu, który nie szkodzi ekosystemowi. Ponadto, doskonałe właściwości smarujące i ochronne oleju PLANTOHYD S 46, przyczyniają się do wydłużenia żywotności urządzeń, co oznacza mniejszą ilość awarii oraz mniejsze koszty związane z ich naprawą.

Właściwości oleju FUCHS PLANTOHYD S 46:

 • wytworzony na bazie naturalnych komponentów,
 • dobra ochrona przed korozją,
 • ulega szybkiemu rozkładowi biologicznemu (>60% zgodnie z OECD 301 B),
 • szeroki obszar zastosowania (unifikacja),
 • doskonałe właściwości smarujące,
 • bardzo dobre własności lepkościowe.

Jeśli zdecydujemy się na przejście z innego produktu na olej PLANTOHYD S 46, należy przestrzegać wytycznych zgodnie z normą ISO 15380. Jednakże, dzięki swojej bezcynkowej formule, olej ten pozwala na korzystanie z niego w sposób bezpieczny dla środowiska i zdrowia, co czyni go idealnym wyborem dla osób i firm, które cenią sobie nie tylko jakość, ale również ekologiczne aspekty swojej działalności.


Informacje techniczne
Opakowanie / zestaw
20 litrów
Specyfikacje
 • ISO 15380: HEES
Dodatkowe info
 • Biodegradowalny
Parametry
Test FZG A/8.3/90 [stopnie uszkodzenia]
12
Lepkość kinematyczna w - 20°C [mm²/s]
1500
Lepkość kinematyczna w 0°C [mm²/s]
330
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]
48,7
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]
9,4
Wskaźnik lepkości
184
Temperatura płynięcia [°C]
-45
ISO VG
46
Temperatura zapłonu w otwartym tyglu wg Cleveland'a [°C]
300
Liczba kwasowa [mgKOH/g]
1,1
(ge5) Gęstość w 15°C [g/ml]
920
Znajdź podobne
Kurier INPOST przedpłata 29.97 

Kurier DPD przedpłata 37.97 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00  • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
 • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
 • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
 • Najnowsze
 • Popularne