Płyny chłodnicze MAINTAIN FRICOFIN to teraz TITAN FRICOFIN

FUCHS Maintain = Titan
FUCHS Maintain = TITAN

FUCHS TITAN FRICOFIN - poziom wyżej

Udoskonalanie jakości swoich produktów to dla koncernu FUCHS naturalny trend. Rynek środków smarnych zmienia się z dnia na dzień, a wymagania techniczne i te związane z ekologią, stale rosną. Nie ominęły również produktów stosowanych do chłodzenia silników. W związku z tym, w linii płynów chłodniczych FRICOFIN, również zaszły zmiany.

Chłodnica  - płyny chłodnicze FUCHS FRICOFIN

FUCHS MAINTAIN to teraz FUCHS TITAN

FUCHS MAINTAIN = FUCHS TITAN

Nowoczesne formulacje oraz nowe dopuszczenia i rekomendacje sprawiły, iż FUCHS dokonał praktycznie całościowej zmiany w swoich płynach chłodniczych.

Kompleksowa zmiana produktów wpłynęła na włączenie grupy produktów z linii MAINTAIN FRICOFIN do TITAN FRICOFIN. Nowe produkty poznasz po nowym wyglądzie etykiet.


Nowe FRICOFIN już w ofercie

Portfolio nowych płynów chłodniczych to 5 produktów, z których obecnie dostępne (kwiecień 2024) są 4 w formie koncentratu. W miarę wdrażania nowej linii produktowej, pojawiać się też będą produkty gotowe do użycia.

Poprzednia linia produktowa MAINTAIN, przez jakiś czas nadal będzie dostępna.

FUCHS TITAN FRICOFIN

FUCHS TITAN FRICOFIN DP

Płyn chłodniczy FUCHS TITAN FRICOFIN DP

Nowa formulacja płynu MAINTAIN DP. Produkt w technologii Si-OAT - wolny od azotynów. amin, boranów i fosforanów. Odpowiednik m.in. płynów OEM VW G12++ i VW G13.

FUCHS TITAN FRICOFIN DP >


Płyn chłodniczy FUCHS TITAN FRICOFIN EVO

Produkt nowy w ofercie. Opracowany w technologii PSi-OAT - wolny od azotynów, amin i boranów. Odpowiednik płynu OEM VW G12EVO.

FUCHS TITAN FRICOFIN EVO >

FUCHS TITAN FRICOFIN EVO

FUCHS TITAN FRICOFIN LD

Płyn chłodniczy FUCHS TITAN FRICOFIN LD

Produkt nowy w ofercie. Opracowany w technologii X-OAT - wolny od azotynów. krzemianów, boranów i fosforanów. Pokrywa większość specyfikacji produktu MAINTAIN FRICOFIN LL

FUCHS TITAN FRICOFIN LD >


Płyn chłodniczy FUCHS TITAN FRICOFIN PS

Produkt nowy w ofercie. Opracowany w technologii PSi-OAT - wolny od azotynów i boranów. 

FUCHS TITAN FRICOFIN PS >

FUCHS TITAN FRICOFIN PS

Więcej

Informacje o płynach chłodniczych

Jeśli chciałbyś zasięgnąć więcej szczegółowych informacji i porad na temat płynów chłodniczych do samochodów, kliknij w link poniżej. 

PŁYNY CHŁODNICZE >