20 litrów FUCHS MAINTAIN FRICOFIN HDD (KONCENTRAT) - płyn do chłodnic

600958817
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
Brak w magazynie

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO PRODUKTU


PŁYN DO CHŁODNIC FUCHS MAINTAIN FRICOFIN HDD - 20 litrów - KONCENTRAT

FUCHS MAINTAIN FRICOFIN HDD to najwyższej jakości koncentrat płynu do układów chłodzenia. Oparty jest na bazie glikolu monoetylenowego, pozbawiony fosforanów i amin, z niską zawartością krzemianów.

Płyn do chłodnic MAINTAIN FRICOFIN HDD jest niezamarzającym koncentratem płynu chłodniczego typu LONG LIFE tj. pozwalający na wydłużenie okresów między wymianami. Dedykowany jest do układów chłodzenia w wysoko obciążonych silnikach spalinowych w samochodach osobowych, użytkowych i maszynach stacjonarnych.  Doskonałe właściwości płynu do układów chłodzenia FUCHS MAINTAIN FRICOFIN HDD  chronią układ nawet mocno obciążonych jednostek przed przegrzaniem i zamarznięciem, zapobiegają zjawisku kawitacji oraz korozji. Produkt jest szczególnie zalecany do silników maszyn pracujących w górnictwie, przemyśle budowlanym i samochodach ciężarowych.

W tym miejscu można nabyć płyn w kanistrze 20 litrów.


Płyn chłodzący MAINTAIN FRICOFIN HDD  jest w postaci koncentratu i do właściwego sposobu użycia należy go rozcieńczyć z wodą, najlepiej zdemineralizowaną w proporcjach, w których chcemy osiągnąć odpowiednie właściwości ochrony przed mrozem. Poniżej przykładowe proporcje :

 

OCHRONA PRZED MROZEM DO: FRICOFIN HDD WODA
-20°C 1 2
-27°C 1 1,5
-37°C 1 1
-55°C 1 0,6

 


Parametry
Barwa
żółta
Odczyn pH
8,1
Temperatura wrzenia [°C]
> 160
Gęstość w 20°C [g/ml]
1,13
Kurier INPOST przedpłata 29.97 

Kurier DPD przedpłata 37.97 

Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0.00   • Koszty dostawy zależne są od sumarycznej wagi towaru.
  • Podane powyżej ceny dostaw dotyczą 1 sztuki danego produktu. Podsumowanie kosztów dostawy zamówionych kilku produktów, można zobaczyć w kasie sklepu.
  • WAŻNE - koszty dostawy zestawu z KUP RAZEM, ze względu na całościową wagę mogą być wyższe od podanych.
Możesz być zainteresowany...
  • Najnowsze
  • Promocje