Brand : ANTICORIT

FUCHS ANTICORIT DFG - środek montażowy i antykorozyjny - 400 ml - spray

ANTICORIT DFG
28.97 
4001541225187
Dostępny
+
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

UNIWERSALNY ŚRODEK MONTAŻOWO - DEMONTAŻOWY FUCHS ANTICORIT DFG - 400 ml - spray

FUCHS ANTICORIT DFG to wielofunkcyjny, uniwersalny środek do montażu i demontażu zawierający kompozycję bardzo drobnego dwusiarczku molibdenu MoS2.

ANTICORIT DFG zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Posiada wysoką zdolność do penetracji i świetną przyczepność filmu ochronnego. W znacznym stopniu zmniejsza współczynnik tarcia, co jest zapewnione przez zawartość dwusiarczku molibdenu (MoS2) w kompozycji z innymi dodatkami uszlachetniającymi. Molibden zabezpiecza współpracujące elementy przed zacieraniem oraz eliminuje skrzypienia i piski, a połączenia zabezpiecza przed zapiekaniem w wyższych temperaturach.

FUCHS ANTICORIT DFG działa jak odrdzewiacz w znacznym stopniu rozpuszczając rdzę, co umożliwia odkręcanie skorodowanych śrub, a także przywraca sprawność unieruchomionym mechanizmom. Właściwości antykorozyjne pozwalają chronić spryskane powierzchnie przed wilgocią. Posiada zdolność wypierania wody z powierzchni metalu tworząc szczelny film olejowy. Zastosowanie środka ANTICORIT DFG jest dość uniwersalne, a jego unikalne właściwości pozwalają zastosować go zarówno w przemyśle, motoryzacji, branży budowlanej, mechanicznej, a także w użytku domowym - jest bardzo przydatny kierowcom i majsterkowiczom.

ANTICORIT DFG  dostępony jest w postaci sprayu. Jest cieczą o czarnym zabarwieniu.

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Produkt serwisowy
Dodatkowe info:
  • SPRAY
Opakowanie :
400 ml

Kod kreskowy EAN

EAN:
4001541225187

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Paczkomaty INPOST 14.99 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.