FUCHS ANTICORIT DFG - 400 ml - spray

Brand : ANTICORIT
28.97 
4001541225187
Dostępny
+
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

UNIWERSALNY ŚRODEK MONTAŻOWO - DEMONTAŻOWY ANTICORIT DFG - 400 ml - spray

FUCHS ANTICORIT DFG to wielofunkcyjny, uniwersalny środek do montażu i demontażu zawierający kompozycję bardzo drobnego dwusiarczku molibdenu MoS2.

ANTICORIT DFG zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Posiada wysoką zdolność do penetracji i świetną przyczepność filmu ochronnego. W znacznym stopniu zmniejsza współczynnik tarcia, co jest zapewnione przez zawartość dwusiarczku molibdenu (MoS2) w kompozycji z innymi dodatkami uszlachetniającymi. Molibden zabezpiecza współpracujące elementy przed zacieraniem oraz eliminuje skrzypienia i piski, a połączenia zabezpiecza przed zapiekaniem w wyższych temperaturach.

FUCHS ANTICORIT DFG działa jak odrdzewiacz w znacznym stopniu rozpuszczając rdzę, co umożliwia odkręcanie skorodowanych śrub, a także przywraca sprawność unieruchomionym mechanizmom. Właściwości antykorozyjne pozwalają chronić spryskane powierzchnie przed wilgocią. Posiada zdolność wypierania wody z powierzchni metalu tworząc szczelny film olejowy. Zastosowanie środka ANTICORIT DFG jest dość uniwersalne, a jego unikalne właściwości pozwalają zastosować go zarówno w przemyśle, motoryzacji, branży budowlanej, mechanicznej, a także w użytku domowym - jest bardzo przydatny kierowcom i majsterkowiczom.

ANTICORIT DFG  dostępony jest w postaci sprayu. Jest cieczą o czarnym zabarwieniu.

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Cechy

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Produkt serwisowy
Dodatkowe info:
  • SPRAY
Opakowanie :
400 ml

Kod kreskowy EAN

EAN:
4001541225187

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
oleje FUCHS - ceny brutto

WARTE UWAGI