Brand : MAINTAIN

FUCHS MAINTAIN WINTERFIT - dodatek do paliwa przeciw zamarzaniu - 1 litr

MAINTAIN WINTERFIT - USZLACHETNIACZ OLEJU NAPĘDOWEGO
35.97 
5907439960835
Brak
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

DODATEK DO PALIWA - FUCHS MAINTAIN WINTERFIT - 1 litr

FUCHS MAINTAIN WINTERFIT to uniwersalny dodatek do oleju napędowego i oleju opałowego przeciwdziałający wytrącaniu się parafiny w niskich temperaturach.

Jakość paliwa, które wlewasz do baku ma niebagatelne znaczenie dla żywotności silnika w Twoim samochodzie. Zima szczególnie ujawnia niedomagania paliwa zwłaszcza oleju napędowego. Jedną z cech paliwa do silników diesla jest zawartość parafiny. Parafina źle wpływa na przepływ paliwa w układzie zasilania silnika - w niskich temperaturach tworząc kryształki, które ograniczają, a w skrajnych sytuacjach uniemożliwiają przepływ paliwa. Szczególnie na taki stan narażone są filtry paliwa, w których nawet niewielka ilość parafiny potrafi skutecznie ograniczyć przepływ paliwa. <p<Rozwiązaniem problemu z parafiną w paliwie w okresie zimowym jest właśnie dodatek do oleju napędowego MAINTAIN WINTERFIT. To doskonałej jakości bardzo wydajny dodatek do paliwa, który zabezpiecza układ paliwowy przed wytrącaniem się parafiny w oleju napędowym.

WINTERFIT stosujesz sezonowo tylko w zimie. Jedno opakowanie FUCHS MAINTAIN WINTERFIT wystarcza najczęściej na 20 tankowań (przy średnim tankowaniu 50 litrów paliwa jednorazowo). Inwestując 1,80 zł w tankowanie masz pewność, że Twój układ paliwowy będzie drożny przez całą zimę. Jeśli zdaży Ci się kupić "letnie" paliwo w zimie, to nie zauważysz różnicy.

Dodatek MAINTAIN WINTERFIT doceniają również właściciele pieców do ogrzewania pracujących na oleju opałowym. WINTERFIT szczególnie pomaga właścicielom zbiorników z paliwem umieszczonych na zewnątrz budynków.

tabela winterfit
Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Dodatek do paliwa
Opakowanie :
1 litr

Parametry

Gęstość w 15°C [kg/m³]:
0,868
Temperatura zapłonu [°C]:
63
Temperatura utraty płynności [°C]:
-20

Kod kreskowy EAN

EAN:
4001541000098

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 18.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.