FUCHS TITAN ZH 4300 B - 1 litr

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
4001541225347
Brak
Wysyłka do 24 h.
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

Zakończenie produkcji tego oleju.
Olej został zastąpiony produktem PENTOSIN CHF 11S

OLEJ DO WSPOMAGANIA I CENTRALNYCH UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH TITAN ZH 4300 B - 1 litr

FUCHS TITAN ZH4300 B to nowoczesny olej do układów hydraulicznych i układów wspomagania oparty na syntetycznej bazie PAO (PoliAlfaOlefin).

Płyn do wspomagania FUCHS TITAN ZH 4300 B  jest olejem przeznaczonym do wysokoobciążonych, centralnych układów hydraulicznych, układów wspomagania kierownicy, amortyzatorów, aktywnych zawieszeń i hydraulicznych urządzeń pomocniczych. Ze względu na układy, w których ma zastosowanie, jego właściwości mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy i sterowność pojazdu.

FUCHS TITAN ZH 4300B posiada doskonałą charakterystkę temperaturowo-lepkościową. Jego zakres pracy zawiera się w pomiędzy -40oC i 140oC. Jest stabilny termicznie i gwarantuje doskonałą ochronę przed zużyciem ściernyym. Posiada rekomendację do zastosowania w wielu nowoczesnych modelach czołowych marek samochodów. Przez niemieckich producentów samochodów płyn ZH4300 B jest stosowany jako produkt na pierwsze zalanie fabryczne (OEM).

Jeśli Twój układ wspomagania w Twoim samochodzie wymaga spełnienia normy VW G 004 000 (samochody marek - VW, AUDI, Seat, Skoda), to normę tę spełnia też nasz inny produkt - TITAN ZH 3044. Jednakże przed zakupem skorzytaj z naszej WYSZUKIWARKI, aby dobrać idealny produkt, który jest rekomendowany dla konkretnego modelu auta i odpowiedniego systemu wspomagania lub siłowników skrzyń biegów. Ponieważ firma FUCHS ściśle współpracuje z koncernem VW, produkty ZH 4300B i ZH 3044 zostały opracowane pod nadzorem producenta samochodów.

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię