FUCHS TITAN ZH LHM PLUS - 1 litr

0.00 
4001541226863
Brak
Wysyłka do 24 h.
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU. 
Olej został zastąpiony produktem PENTOSIN LHM

PŁYN HYDRAULICZNY FUCHS TITAN ZH LHM PLUS - 1 litr

FUCHS TITAN ZH LHM PLUS to wysokiej jakości olej mineralny do centralnych układów hydraulicznych, dedykowany szczególnie do samochodów Citroen i Peugeot (PSA).

Płyn hydrauliczny TITAN ZH LHM PLUS oparty jest na najwyższej jakości bazie mineralnej, dzięki czemu działa niezawodnie nawet w najcięższych warunkach eksploatacji, zachowując swoje parametry w szerokim zakresie temperatur. Dodatkowym atutem jest jego bardzo niska temperatura płynięcia.

Oprócz pojazdów Citroen i Peugeot płyn TITAN ZH LHM PLUS  może być zastosowany w układach hydraulicznych, które wymagają płynu hydraulicznego typu LHM lub płynu spełniającego normę ISO 7308. Jest on mieszalny i zgodny z płynami mineralnymi do centralnych systemów hydraulicznych. Nie jest kompatybilny z hydraulicznymi płynami syntetycznymi i nie może być z nimi mieszalny. Nie jest również mieszalny z płynami hydraulicznymi typu DOT.

Właściwości płynu FUCHS ZH LHM PLUS pozwalają na doskonałą ochronę przed korozją oraz utlenianiem. Jest kompatybilny z większością elastomerów wykorzystywanych na uszczelnienia oraz materiały, z których wykonane są przewody.  

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię