FUCHS TITAN SYN PRO GAS 10W40 - 4 litry

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
4001541227167
Brak
Wysyłka do 24 h.
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU

OLEJ SILNIKOWY FUCHS TITAN SYN PRO GAS 10W40 - 4 litry

FUCHS TITAN SYN PRO GAS 10W40 to wysokiej jakości półsyntetyczny olej do silników w samochodach osobowych i dostawczych zasilanych gazem LPG lub CNG. 

Ze względu na specyficzne warunki panujące w komorze spalania, przy zastosowaniu gazu jako paliwa, olej w silniku musi spełniać określone parametry, które będą utrzymywać silnik w należytym stanie. Zastosowanie oleju  TITAN SYN PRO GAS 10W40 pozwala na uzyskanie optymalnych warunków w silniku dla spalania paliwa LPG lub CNG. Posiada on wysoką odporność na ścinanie. Ma również dobrą zależność lepkości od temperatury, co pozwala na dobry rozruch silnika w niskich temperaturach oraz szybką cyrkulację oleju w magistrali. Wysoka stabilność termiczna SYN PRO GAS 10W40 pozwala na utrzymanie właściwych parametrów oleju, szczególnie przy wysokich temperaturach zapłonu. Niewątpliwie jego zaletą jest doskonałe zabezpieczenie wnętrza silnika przed nadmiernym zużyciem. Użytkownicy tego oleju w silnikach zasilanych gazem, zapewne docenią jego minimalne zużycie w silniku w porównaniu do olejów, które nie spełniają wymagań silników z gazem.

FUCHS TITAN SYN PRO GAS 10W40  stworzono do starszego typu silników zasilanych gazem, zarówno dla instalacji montowanych fabrycznie jak i montowanych dodatkowo. Olej TITAN SYN PRO GAS został opracowany przez inżynierów firmy FUCHS na bazie technologii hydrocracingu IIo - MC (Moleculary Converted). Technologia ta zasadniczo zbliża właściwości oleju SYN MC do właściwości oleju syntetycznego.

Olej TITAN SYN PRO GAS 10W40 jest mieszalny z innymi markowymi olejami na rynku, jednak ze względu na specyfikę warunków pracy tego oleju, nie zaleca się mieszania go z innymi olejami. Aby w pełni zagwarantować optymalne warunki pracy silnika i maksymalnie zwiększyć jego żywotność, należy stosować okresy wymian oleju zalecane przez producenta pojazdu. Jest kompatybilny ze wszystkimi elastomerami, które występują w konstrukcji silnika, przez co nie powoduje rozszczelnień w tego typu miejscach.

Wybierając olej do swojego silnika, szczególnie jeśli jest on zasilany LPG lub CNG, powinieneś wziąć pod uwagę warunki pracy silnika przy takim paliwie. "Zwykły" olej nie jest w stanie sprostać warunkom temperaturowym i  wymaganiom smarowania takiego silnika. Nie daj się zwieść, że oleje do gazu to tylko zmiana opakowania. Być może inni producenci preferują takie rozwiązania, natomiast seria PRO GAS koncernu FUCHS to produkty opracowane specjalnie pod kątem wysokich wymagań, które stawiane są olejom do silników zasilanych gazem. Mądry i właściwy wybór oleju na pewno zwraca się w dłuższej perspektywie.

W tym miejscu dostęne jest opakowanie 4 litry. Produkt występuje również w opakowaniu 1 litr.   

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do silnika, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego silnika - zapytaj o olej lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Tagi

Oleje do silników zasilanych LPG

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W40 Oszczędzasz 25%
39.97  29.97 
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
inne opakowania
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]