FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30 - 4 litry

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
4001541227204
Brak
Wysyłka do 24 h.
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

ZAKOŃCZONO PRODUKCJĘ TEGO OLEJU.

OLEJ SILNIKOWY FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30 - 4 litry

FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30 to najwyższej jakości olej do silników w samochodach osobowych i dostawczych zasilanych gazem.

Stosowanie paliw alternatywnych jak LPG czy CNG jest przyjazne dla środowiska i jak najbardziej uzasadnione ekonomicznie. Jednak ze względu na specyficzne warunki spalania takiego paliwa, w silniku następuje szybsze zużycie elementów silnika. W związku z tym wymagane jest zastosowanie olejów, które w najwyższym stopniu ochronią wnętrze silnika przed nadmiernym zużyciem, a zarazem zapewnią komorze spalania czystość i stabilność termiczną.

Zastosowanie w silniku oleju TITAN GT1 PRO GAS 5W30 pozwala na uzyskanie optymalnych warunków dla spalania paliwa LPG lub CNG. Pozwala również na łatwy rozruch w niskich temperaturach otoczenia i szybką cyrkulację oleju w magistrali olejowej w silniku. Utrzymuje w doskonałej czystości komorę spalania i zabezpiecza silnik przed zużyciem. Ze względu na swoje właściwości gwarantuje niewielkie ubytki oleju oraz ogranicza zużycie paliwa.

FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30 opracowano do nowoczesnych silników zasilanych gazem, zarówno dla instalacji montowanych fabrycznie jak i montowanych dodatkowo. Olej uzyskał aprobaty m.in. BMW, Mercedesa, VW.

Olej GT1 PRO GAS 5W30 jest mieszalny z innymi markowymi olejami na rynku, jednak ze względu na specyfikę warunków pracy tego oleju, nie zaleca się mieszania go z innymi olejami. Aby w pełni zagwarantować optymalne warunki pracy silnika i maksymalnie zwiększyć jego żywotność, należy stosować okresy wymian oleju zalecane przez producenta pojazdu.

W tym miejscu dostęne jest opakowanie 4 litry. Produkt występuje również w opakowaniu 1 litr.  

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do silnika, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego silnika - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

TITAN GT1 PRO GAS 5W30 TO JEDYNY NA RYNKU OLEJ DEDYKOWANY DO LPG/CNG SPEŁNIAJACY NORMĘ DEXOS2


Olej silnikowy TITAN GT1 PRO GAS 5W30 uzyskał licencję DEXOS 2TM , rekomendującą go do zastosowania w nowoczesnych silnikach benzynowych, diesla i zasilanych gazem LPG lub CNG w samochodach OPEL, GM, CHEVROLET i VAUXHALL. GM poprzez kompatybilność normy DEXOS2TM ze swoimi starszymi normami, rekomenuje GT1 PRO GAS 5W30 do zastosowania go w większości modeli aut produkowanych przez ten koncern.

Tagi

Oleje do silników zasilanych LPG

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W40 Oszczędzasz 25%
39.97  29.97 
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
inne opakowania
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]