FUCHS TITAN DCTF - 1 litr

Brand : TITAN
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
4001541227792
Brak
Wysyłka do 24 h.
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt
  • Koszt dostawy

Opis produktu

Zakończono produkcję tego oleju. 
Olej został zastąpiony m.in. produktem PENTOSIN FFL2

OLEJ PRZEKŁADNIOWY FUCHS TITAN DCTF DO SKRZYŃ DWUSPRZĘGŁOWYCH (DSG) - 1 litr

FUCHS TITAN DCTF to najwyższej jakości olej przeznaczony do najnowocześniejszych, dwusprzęgłowych skrzyń biegów.

Olej TITAN DCTF opracowany został w oparciu o nowoczesny pakiet dodatków uszlachetniających. Formulacja oleju zapewnia właściwą pracę systemu mokrych sprzęgieł, wykorzystywanych w skrzyniach dwusprzęgłowych. Pozwala na najwyższą ochronę przeciwzużyciową oraz gwarantuje idealną charakterystykę tarcia, co pozwala na optymalną pracę przekładni nawet w ekstremalnie ciężkich warunkach pracy. Testy laboratoryjne na hamowniach i drogowe wykazały, iż kluczowe parametry oleju FUCHS TITAN DCTF przewyższają właściwościami oleje referencyjne (serwisowe).

Doskonałe parametry oleju DCTF pozwalają na wydłużenie przebiegów pomiędzy wymianami. Posiada bardzo wysoką odporność na utlenianie oraz zapewnia optymalną pracę przekładni w niskich temperaturach. Aby w pełni wykorzystać zalety i korzyści płynące z zastosowania oleju FUCHS TITAN DCTF, zaleca się pełną wymianę oleju bez stosowania mieszania z innymi olejami.

Olej FUCHS DCTF rekomendowany jest przez firmę FUCHS do zastosowania w wielu markach pojazdów. M.in. dedykowany jest do 6-biegowych skrzyń DSG AUDI/VW spełniających normę VW G052182. Lista rekomendacji w zakładce dane.

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do skrzyni biegów skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojej skrzyni biegów - zapytaj o olejlub on line pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Cechy

Parametry

Gęstość w 15°C [g/ml]:
0,849
Temperatura zapłonu [°C]:
210
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]:
33,2
Lepkość kinematyczna w 100°C [mm²/s]:
7,1
Wskaźnik lepkości:
185
Temperatura płynięcia [°C]:
-45

Opinie

Nic dodać nic ująć - świetny olej. Trochę miałem obaw przed wymianą ale skrzynka pracuje bez zarzutów.
Napisz opinię