Brand : MAINTAIN

FUCHS MAINTAIN DIESEL PLUS - dodatek do paliwa czyszczący układ paliwowy - 1 litr

MANTAIN DIESEL PLUS - USZLACHETNIACZ OLEJU NAPĘDOWEGO
34.97 
5907439960880
Dostępny
Wysyłka do 24 h.
+
Przechowaj Porównaj
  • Zapytaj o produkt

Opis produktu

DODATEK DO OLEJU NAPĘDOWEGO - FUCHS MAINTAIN DIESEL PLUS - 1 litr

Uszlachetniacz do paliwa FUCHS MAINTAIN DIESEL PLUS to najwyższej jakości dodatek do oleju napędowego w formie koncentratu. Zarówno do stosowania jednorazowego jak i stałego. Produkt opracowany jest na bazie mineralnej i ma za zadanie utrzymywać w wysokiej czystości układ paliwowy silników wysokoprężnych, usuwając z niego osady oraz zabezpieczać go przed korozją.

Właściwości dodatku do paliwa MAINTAIN DIESEL PLUS pozwalają na redukcję zużycia paliwa, zmniejszenie emisji spalin i zapobiegają utracie mocy silnika. Można go zastosować do czyszczenia uderzeniowego lub stosować w sposób ciągły. Najlepszy sposób zastosowania to włanie FUCHS DIESEL PLUS do zbiornika paliwa bezpośrednio przed zatankowaniem oleju napędowego w proporcjach podanych w tabeli poniżej. W przypadku zastosowania czyszczenia uderzeniowego zaleca sie zastosowanie większej dawki podanej w tabeli. Najlepsze efekty otrzymuje się stosując preparat w sposób ciągły. Efekty czyszczenia uzależnione są od czasu zastosowania dodatku do paliwa FUCHS DIESEL PLUS oraz rodzaju i miejsca powstania zanieczyszczeń i osadów w układzie paliwowym.

 

tabela diesel

 

Jeśli nie wiesz jaki dobrać olej do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepszy olej do Twojego auta - zapytaj o olej  lub online pomoże Ci w tym wyszukiwarka olejów. 

Zwiń

Cechy i parametry

Informacje techniczne

Przeznaczenie:
  • Dodatek do paliwa
Opakowanie :
1 litr

Parametry

Gęstość w 15°C [kg/m³]:
0,870
Temperatura zapłonu [°C]:
> 60
Lepkość kinematyczna w 40°C [mm²/s]:
5,0

Kod kreskowy EAN

EAN:
5907439960880

Podobne produkty

Opinie

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Koszt dostawy

Kurier - przedpłata 17.97 
Kurier - pobranie 18.97 
Odbiór osobisty 0.00 
Paczkomaty INPOST 14.99 
Powyższe koszty dotyczą 1 sztuki danego produktu. Koszty dostawy wybranych kilku produktów można zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w kasie sklepu.