DOSTAWA

Sprawdź w jaki sposób dostarczymy do Ciebie przesyłkę z towarem.


ODBIÓR PRZESYŁKI W PACZKOMACIE

Odbiór przesyłki w Paczkomacie to wygodny i praktyczny sposób odbioru zakupionego towaru. Dzieki Paczkomatom masz możliwość odebrania przesyłki w każdy dzień tygodnia przez całą dobę. Jeśli waga zamówionego towar nie przekracza 10 kg to jest to najtańszy sposób dostawy.

Ceny przesyłek, odbieranych w paczkomatach to :
do 6 kg - 12,99 zł
od 6 do 10 kg - 15,99 zł
paczkomaty

DOSTAWA FIRMĄ KURIERSKĄ

Szybko i bezpiecznie nasze przesyłki dostarcza firma DHL lub TNT. Czas dostawy od zamówienia to najczęściej 1-2 dni robocze. Przesyłki powyżej 50kg dostarczane są na paletach.
Cena przesyłki zależna jest od jej wagi. Poniżej tabela z cenami przesyłek.
WAGA CENA
do 5 kg 18,99 zł
do 10 kg 19,99 zł
do 20 kg 22,97 zł
do 31 kg 25,97 zł
do 50 kg 99,00 zł
do 100 kg 139,00 zł
dostawa kurierem

ODBIÓR OSOBISTY W NASZEJ FIRMIE

Ponieważ nie jesteśmy wirtualną firmą, możesz odebrać towar z magazynu naszej firmy. Ze względu na dużą rotacje towaru prosimy upewnić się, że mamy odpowiednią ilość danego asortymenu.

Przy osobistym odbiorze towaru w naszym magazynie nie pobieramy dodatkowych opłat.

Pracujemy w dni robocze w godz. 8.00 - 16.00

Nasz adres:

BCS

ul. Mikołajczyka 63A

41-200 Sosnowiec

mapa >

odbiór osobisty

WYSYŁKA TOWARU
Małe opakowania wysyłane są do naszych Klientów w pudełkach. Większe np. beczki 60 lub 205 litrów wysyłamy na paletach. Razem z towarem wysyłamy również dokumenty zakupu (paragon lub fakturę).

Przesyłki zawierające beczki lub opakowania zbiorcze o łącznej wadze powyżej  200 kg wyślemy do Ciebie GRATIS !
wysyłka

TERMIN DOSTAWY

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13.00 w dniu roboczym, na towar który znajduje się w magazynie, wyślemy go do Ciebie jeszcze w tym samego dnia. Bez wyględu na formę dostawy przesyłka powinna trafić do Ciebie w przeciągu 1-2 dni roboczych. Dłuższe dostawy uzależnione są od warunków drogowych (zima) lub od dużych gabarytów przesyłek.

Zamówienia, które są składane po godz. 13.00 wysyłamy w nastepnym dniu roboczym.

Gdzie znajduje sie przesyłka można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej. Prześlemy do Ciebie nr listu przewozowego na podstawie którego można śledzić przesyłkę.

termindostawy

USZKODZONA PRZESYŁKA

Jeśli okaże się, że przesyłka dotarła do Ciebie ewidentnie uszkodzona np. otwarte jest pudełko (delikatne rozerwania folii na pudełku nie kwalifikują paczki jako uszkodzonej), prosimy abyś nie przyjmował przesyłki, a jako powód podał kurierowi uszkodzenie paczki. Powiadom nas o tym fakcie niezwłocznie:

tel. 32 2904350

uszkodzona przesyłka