DOSTAWA TOWARU olejefuchs.pl piktogram dostawa

www.olejefuchs.pl - dostawa do paczkomatu

ODBIÓR PRZESYŁKI W PACZKOMACIE

Odbiór przesyłki w Paczkomacie to wygodny i praktyczny sposób odbioru zakupionego towaru. Dzięki Paczkomatom masz możliwość odebrania przesyłki w każdy dzień tygodnia przez całą dobę. Jeśli waga zamówionego towar nie przekracza 10 kg to jest to najtańszy sposób dostawy.

Ceny przesyłek, odbieranych w paczkomatach to:

Paczka do 19 kg 14,99 PLN

www.olejefuchs.pl - dostawa kurierem

DOSTAWA FIRMĄ KURIERSKĄ

Szybko i bezpiecznie nasze przesyłki dostarcza firma DHL lub TNT. Czas dostawy od zamówienia to najczęściej 1-2 dni robocze. Przesyłki powyżej 50kg dostarczane są na paletach.

PRZEZ OKRES EPIDEMII KORONAWIRUSA PRZESYŁKI WYSŁAMY WYŁACZNIE PO PRZEDPŁACIE (NIE MA OPCJI ZA POBRANIEM)

Cena przesyłki zależna jest od jej wagi. Poniżej tabela z cenami przesyłek

Paczka do 10 kg 18,97 PLN
Paczka do 20 kg 22,97 PLN
Paczka do 31 kg 27,97 PLN
Paczkado 60 kg 119,00 PLN
Paczka do 100 kg 159,00 PLN
Paczka do 150 kg 179,00 PLN
Powyżej 150 kg do ustalenia

www.olejefuchs.pl - siedziba BCS

ODBIÓR OSOBISTY W NASZEJ FIRMIE

Ponieważ nie jesteśmy wirtualną firmą, możesz odebrać towar z magazynu naszej firmy. Ze względu na dużą rotacje towaru prosimy upewnić się, że mamy odpowiednią ilość danego asortymenu.

Przy osobistym odbiorze towaru w naszym magazynie nie pobieramy dodatkowych opłat.

W czasie epidemii koronawirusa pracujemy w dni robocze w godz. 8.00 - 15.00

Nasz adres:

BCS

ul. Mikołajczyka 63A

41-200 Sosnowiec

mapa >


www.olejefuchs.pl - wysyłka dostawy

WYSYŁKA TOWARU

Małe opakowania wysyłane są do naszych Klientów w pudełkach. Większe np. beczki 60 lub 205 litrów wysyłamy na paletach. Razem z towarem wysyłamy również dokumenty zakupu (paragon lub fakturę).


www.olejefuchs.pl - termin dostawy

TERMIN DOSTAWY

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13.00 w dniu roboczym, na towar który znajduje się w magazynie, wyślemy go do Ciebie jeszcze w tym samego dnia. Bez wyględu na formę dostawy przesyłka powinna trafić do Ciebie w przeciągu 1-2 dni roboczych. Dłuższe dostawy uzależnione są od warunków drogowych (zima) lub od dużych gabarytów przesyłek.

Zamówienia, które są składane po godz. 13.00 wysyłamy w nastepnym dniu roboczym. Gdzie znajduje sie przesyłka można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej. Prześlemy do Ciebie nr listu przewozowego na podstawie którego można śledzić przesyłkę.


www.olejefuchs.pl - termin dostawy

USZKODZONA PRZESYŁKA

Jeśli okaże się, że przesyłka dotarła do Ciebie ewidentnie uszkodzona np. otwarte jest pudełko (delikatne rozerwania folii na pudełku nie kwalifikują paczki jako uszkodzonej), prosimy abyś nie przyjmował przesyłki, a jako powód podał kurierowi uszkodzenie paczki. Powiadom nas o tym fakcie niezwłocznie:

tel. 32 2904350